Dębina, ul. Sosnowa 4 601 351 799 marearentals@gmail.com

Domki i apartamenty w Dębinie

Regulamin

Regulamin określa warunki rezerwacji i użytkowania apartamentów/domków w naszym obiekcie. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie kontaktując się z nami pod nr telefonu: +48 601 351 799 oraz +48 512 091 840,  lub w formie elektronicznej na adres e-mail: marearentals@gmail.com podając: imię i nazwisko, numer kontaktowy, termin, wybrany apartament/domek oraz liczbę osób.
 2. W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia minimalny pobyt w obiekcie to 7 dób. Poza tym okresem minimalny pobyt to 3 doby.
 3. W celu zabezpieczenia rezerwacji pobieramy przedpłatę w wysokości 30% kosztów pobytu oraz zwrotną kaucję w wysokości 300 zł za pobyt. 
 4. Potwierdzenie rezerwacji  wraz z danymi do dokonania przedplaty otrzymają Państwo mailem. Prosimy o dokonanie przedpłaty w terminie 3 dni, przelewem na podane w potwierdzeniu, konto bankowe. 
 5. Na co najmniej 7 dni przed datą przyjazdu, prosimy o opłacenie pozostałej kwoty rezerwacji, łącznie z kaucją w wysokości 300 zł za pobyt. Kaucja jest zwracana Państwu w dniu wyjazdu przelewem bankowym na wskazane konto lub Blikiem na telefon (o ile nie wystąpią zniszczenia w wyposażeniu apartamentu).
  Po opłaceniu całości rezerwacji oraz kaucji wyślemy Państwu instrukcje odnośnie dojazdu do obiektu oraz miejsca i sposobu odebrania kluczy do apartamentu (kod do skrzynki z kluczami). Informacje te zostaną Państwu wysłane w przeddzień lub w dzień przyjazdu.
 6. W przypadku anulowania rezerwacji kwota przedpłaty nie podlega zwrotowi chyba, że anulowany termin zostanie ponownie zarezerwowany przez innego Gościa. Wówczas przedpłata zostanie Państwu zwrócona w całości lub w części (proporcjonalnie do wartości nowej rezerwacji). 
 7. W dniu przyjazdu Gościa pobieramy także opłatę za końcowe sprzątanie, w wysokości 100 zł.
 8. Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu. Prosimy o poinformowanie nas o planowanej godzinie przyjazdu najpóźniej na godzinę przed dotarciem do obiektu.
 9. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 – 6.00.
 10. Podczas pobytu w apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. 
 11. Istnieje możliwość przyjechania z pieskiem. Wówczas jest pobierana jednorazowa opłata za pobyt pupila w wysokości 100 zł. Przepraszamy, ale koty nie są akceptowane.
 12. Za dostawienie łóżeczka dziecięcego pobieramy dodatkową oplatę w wysokości 15 PLN za dobę. Prosimy o poinformowanie nas o chęci skorzystania z tej usługi.
 13. Liczba osób mogących zamieszkać w apartamencie/domku jest ograniczona do podanej w ofercie lub na potwierdzeniu rezerwacji. Prosimy o poinformowanie nas o dodatkowych osobach. Jeśli w czasie pobytu okaże się ze liczba zamieszkałych osób jest większa od podanej, Gość może zostać obciążony dodatkowymi kosztami. 
 14. Gość zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa oraz utrzymywanie apartamentu/domku w stanie w jakim go odebrał.
 15. Gość zobowiązany jest do poinformowania nas, bez zbędnej zwłoki, o ewentualnych szkodach i brakach zastanych w apartamencie/domku oraz do zgłoszenia szkód wyrządzonych przez siebie podczas pobytu. 
 16. Na wyposażeniu apartamentu/domku są ręczniki, pościel, mydło do rąk, papier toaletowy "na start", suszarka do włosów, suszarka na mokre ubrania oraz parawan; żelazko, deska do prasowania oraz odkurzacz i pralka znajdują się w pomieszczeniu gospodaczym i są dostępne dla gości obiektu bez dodatkowych opłat. Po skorzystaniu z wyżej wymienionych przedmiotów prosimy o odniesienie ich z powrotem do pomieszczenia gospodarczego.
 17. W apartamencie/domku jest w pełni wyposażona kuchnia (lodówka z zamrażarką, płyta elektryczna, mikrofalówka, czajnik elektryczny, zmywarka, tabletki do zmywarki (na start), płyn do mycia naczyń, ręcznik papierowy (na start), kawa, herbata, cukier, przyprawy (sól, pieprz) oraz wyposażenie kuchenne i stołowe).
 18. Na wyposażeniu apartamentu jest piec na drewno typu "koza". Materiały opałowe Gość pozyskuje we własnym zakresie. Prosimy o używanie tylko i wyłącznie drewna oraz  brykietu drzewnego zakupionego w miejscach prowadzących sprzedaż takich materiałów. Zabrania się palenia w kozie: chrustem, drewnem przyniesionym z lasu, plastikiem oraz innymi materiałami nie przeznaczonymi do palenia w piecu kominkowym.
 19. Do apartamentu/domku przynależy patio wychodzące bezpośrednio na ogród.
 20. W obiekcie dostępne jest bezpłatne WIFI.
 21. Przy posesji znajdują się wyodrębnione miejsca parkingowe tylko dla gości obiektu.